فرش و دکوراسیون

مبل نسکافه ای با چه فرشی ست می شود؟!

فرش نسکافه ای

در این مقاله میخواهیم درمورد فرش با دکوراسیون نسکافه ای اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

رنگ از مهم ترین و اساسی ترین فاکتورهای انتخاب فرش برای منزل است وقتی که ما با رنگ های متنوع فرش روبرو می شویم انتخاب کمی سخت و دشوار است.
رنگ نسکافه ای در روانشناسی از رنگ های زیبا و گرم محسوب می شود که با به کار گیری ان دردکوراسیون منزل همچون مبلمان و فرش باعث محیطی خاص و آرام می شود.
در دکوراسیون منزل رنگ نسکافه ای طرفداران زیادی دارد، این رنگ طیف خاصی از رنگ قهوه ای به شمار می رود، که در این مقاله به شما کمک میکنیم که بهترین فرش ها را برای دکوراسیون منزلی که مبلمان نسکافه ای دارد انتخاب کنید.

خرید فرش نسکافه ای از سایت فرشک

 1-رنگ مبل نسکافه ای با رنگ فرش نسکافه ای

رنگ نسکافه ای رنگی گرم و خنثی است این رنگ در فضا آرامش و امنیت را ایجاد میکند و حس قدرت و اطمینان را حاصل میکند.

یکی از راه های ست کردن فرش و مبل در کوراسیون این است که این دو وسلیه را کاملا یک رنگ انتخاب کنید، درست است که این کار، کاری ساده و یکدست است اما منزل شما را زیبا و شیک میکند.
مثلا برای ست کردن مبل نسکافه ای باید فرش نسکافه ای یک درجه روشن تر یا یک درجه تیره تر را انتخاب کنید مشروط بر این که سایر وسایل دیگر منزلتان را به رنگ های متنوع دیگری انتخاب کنید تا از بی روح شدن فضا جلوگیری کرده باشید.

2-رنگ مبل نسکافه ای با فرش کرم:

رنگ فرش کرمی با مبلمان نسکافه ای فضای لوکس و مجلل را در دیزاین داخلی منزل به وجود می اورد.
رنگ فرش کرم از زمان های طولانی کاربرد زیادی در دکوراسیون منزل داشته است و هنوز هم سلیقه ی بسیاری از خانواده ها محسوب می شود و از آن به عنوان بهترین رنگ یاد می شود، ترکیب کردن رنگ مبل نسکافه ای با رنگ فرش کرم باعث روشن تر شدن فضای منزل شما می شود و به علت تضادی که بین این دو رنگ است جلوه جذابی را به محیط اطراف میدهد.

این ترکیب رنگ برای فضای خانه های کوچک مناسب است که انها را دلباز تر و بزرگ تر نشان دهد.
رنگ کرم رنگی خنثی است که احساس امنیت و اعتماد به وجود می اورد کرم که ترکیبی از رنگ زرد و سفید و قرمز و آبی می باشد نه سردی رنگ سفید را دارد و نه به گرمای شدید رنگ زرد، به این علت که این رنگ، رنگی خنثی و متعادل است به راحتی با رنگ های سرد و گرم هماهنگ می شود و محیط را از حالت بی روحی دور میکند و به فضا روح میدهد. همچنین باید گفته شود که این رنگ شاد و خوشحالی را در زندگی سرشار میکند.

3-رنگ میل نسکافه ای با رنگ فرش طلایی

رنگ طلایی از طیف های رنگ زرد و کرم ایجاد می شود که نام خود را از عنصر طلا گرفته است و به عنوان رنگ گرم شناخته می شود، ترکیب رنگ نسکافه ای با فرش طلایی فضای خانه را کلاسیک میکند.
ترکیب کردن این دو رنگ برای ایجاد فضای لاکچری، نقش مهمی دارد، نقشی که جلوه ای از زیبایی درآن موج میزند.

رنگ فرش طلایی نماد دانش  و موفقیت و پیروزی، ثروت و اعتبار و سخاوتمندی است.
باید گفته شود کسانی که علاقه مند به رنگ های طلایی هستند شخصیتی دوستداشتنی و متعهدی هستند که به دنبال رسیدن به ثروت هستند.

4- رنگ مبل نسکافه ای با فرش طوسی

استفاده کردن از رنگ فرش طوسی در دکوراسیون میتواند منعکس کننده اعتماد و آرامش به صاحب خانه باشد استفاده از رنگ های خنثی بین مردم طرفاداران زیادی پیدا کرده است، یکی از این رنگ ها رنگ فرش طوسی است.

استفاده از رنگ های گرم در کنار فرش های ماشینی با رنگ خنثی و سرد باعث ایجاد سازش و تعادل در دکوراسیون می شود، که میتوان گفت کسانی که انتخابشان رنگ طوسی است افرادی باهوش و آرام و با اعتماد بنفس هستند.
همچنین کاهش استرس و دلهره کم و عدم وابستگی از دیگر ویژگی های بارز این رنگ فرش محسوب می شوند.

رنگ طوسی به این دلیل که با رنگ های دیگر سازگاری زیادی دارد به راحتی تعادل و هماهنگی را به وجود می آورد

فرش نسکافه ای در دکوراسیون با چه رنگ پرده ای ست می شود؟

یکی دیگر از مهم ترین عناصر برای هماهنگی با فرش نسکافه ای در دکوراسیون منازل، پرده است.
پرده لباس منزل محسوب می شود. پرده ها در رنگ و طرح و مدل بسیار متنوع هستند.
شما براساس سلیقه خود میتوانید میزان نیاز به نور خورشید، سنتی یا مدرن بودن دکوراسیون منزلتان، پرده مناسب را انتخاب کنید.

برای زیبا و بهتر شدن فضا و دکوراسیون، باید بین فرش و مبلمان و پرده هماهنگی ایجاد کنید.
با انتخاب کردن طرح ها و همچنین رنگ های هماهنگ، میتوانید برای دکوراسیون منزل خود هارمونی جذاب را به وجود آورید.
بنابراین همراه با فرش نسکافه ای در کوراسیون باید پرده زیبا و مناسب برای منزل خود انتخاب کنید.

ست اکسسوری با مبل نسکافه ای

رنگ مبل نسکافه ای روشن را میتوانید با انواع اکسسوری های مد روز ست کنید. چه نقره ای چه طلایی.
اگر که شما طلایی را بیشتر می پسندید، نمای دکوراسیون داخلی منزل تان به سمت کلاسیک و لوکس میل میکند اما انتخاب کردن اکسسوری هایی که نقره ای هستند فاضض جوان پسند و مدرن به منازل میدهند.

کلام آخر

در این مقاله ما سعی کردیم در مورد فرش با دکوراسیون نسکافه ای اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که رنگ از مهم ترین و اساسی ترین فاکتورهای انتخاب فرش برای منزل است و همچنین دانستید که یکی دیگر از مهم ترین عناصر برای هماهنگی با فرش نسکافه ای در دکوراسیون منازل، پرده است
و میتوانید با انتخاب کردن طرح ها و همچنین رنگ های هماهنگ، میتوانید برای دکوراسیون منزل خود هارمونی جذاب را به وجود آورید.

شما میتوانید به سایت فرشک مراجعه کنید و محصولات فرش نسکافه ای رنگ را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *