فرش 700 شانه شهرداد کرم

جدید

فرش 700 شانه طرح شهرداد کرم با تراکم 2550 

جزییات بیشتر

تومان 625,000

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات

نام طرح شهرداد کرم
اندازه 6 ، 9 و 12 متری و قالیچه های 1.5*2.25 , 1*1.5 , 1*2 , 1*3 , 1*4
شانه 700
تراکم 2550
جنس نخ اکریلیک ۱۰۰٪ و هیت ست شده
تعداد رنگ 8
رنگ سرمه ای و کرم

اطلاعات بیشتر

فرش ماشینی کاشان طرح شهرداد کرم

کاشان از دیرباز در زمینه تولید فرش های دستبافت و ماشینی شهره بوده است و امروزه بیشترین سهم تولید و عرضه در داخل و خارج از کشور را به خود اختصاص داده است. اصالت طرح، مرغوبیت الیاف و اهمیت به خدمات پس از فروش از خصوصیات بارز فرش کاشان می باشد.

با ورود دستگاه های مدرن به سیستم تولید فرش ماشینی کاشان، تولید فرش ماشینی دستبافتگونه امری ممکن شد و امروزه کارخانه فرش کاشان، تولید کننده فرش دستبافتگونه 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه و انواع فرش های فانتزی و مدرن می باشد.

الیاف مورد استفاده شده در فرش کاشان غالبا اکریلیک، پلی استر و پلی پروپیلن هستند که بسته به نوع محصول متفاوت می باشند.

بیشترین نخ هایی که در فرش ماشینی کاشان استفاده می شوند از جنس اکریلیک می باشند، هرچند نخ های اکریلیک دارای پرز هستند اما به دلیل بالا بودن ضریب برگشت پذیری نخ اکریلیک نسبت به نخ های پلی استر، این نوع نخ ها بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.

 

فرش هیت ست شده چیست؟

هیت ست نخ فرایندیست که نخ بعد از ریسندگی با بخار و دما تثبیت می شود و سبب بالا رفتن کیفیت فرش، کاهش میزان پرز، لطافت بیشتر و شفافیت بیشتر می گردد. محصولات فرش کاشان از نخ های هیت ست شده تولید می شوند.

 

لازم به ذکر است که تمام محصولات فرش کاشان که در سایت فرشک عرضه شده است، دارای بهترین و مرغوبترین نوع نخ و بافت با دستگاه های HCPX2 در فرش 700 شانه و HCIX2 در فرش 1000 و 1200 شانه می باشد و بدلیل اینکه اغلب سفارشات به صورت غیر حضوری می باشد، خود را موظف می دانیم که پاسخ اعتماد مشتریان گرامی را با ارسال بهترین محصولات فرش کاشان بدهیم.

 

قیمت فرش ماشینی کاشان بسته به نوع نخ، میزان شانه و تراکم، تعداد رنگ و عوامل دیگر متفاوت است. فرشک به دلیل عرضه مستقیم فرش کاشان از کارخانه، قیمت فرش ماشینی را با 10 تا 30 درصد تخفیف بفروش می رساند.

 

شانه فرش چیست؟

شانه فرش عبارت است از تعداد گره(ریشه) در یک متر افقی(غالبا) فرش. یعنی اگر تعداد گره های یک متر افقی فرش را بشماریم، تعداد شانه فرش بدست می آید. برای مثال در یک متر افقی فرش 700 شانه، 700 گره موجود می باشد. از جمله پراستفاده ترین شانه های فرش عبارتند از، 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه.

 

تراکم فرش چیست؟

تراکم فرش عبارت است از تعداد گره(ریشه) در یک متر عمودی(غالبا) فرش ضرب در 3. یعنی اگر تعداد گره های یک متر عمودی فرش را بشماریم و در عدد 3 ضرب کنیم، میزان تراکم فرش بدست می آید. برای مثال تعداد گره در یک متر افقی فرش با تراکم 3000 ، هزار می باشد.

از جمله پراستفاده ترین تراکم های فرش عبارتند از 2100، 2250، 2550، 3000 و 3600 .

 

ارسال رایگان

با توجه به اینکه اغلب سفارشات فرش کاشان به صورت غیر حضوری می باشد، ارسال فرش کاشان به سراسر کشور رایگان می باشد و خریداران گرامی میتوانند فرش ها را در باربری شهر خود تحویل بگیرند. لازم به ذکر است که ارسال فرش به خود شهرهای تهران و کرج درب منزل خواهد بود.

 

پرداخت وجه در زمان تحویل

جهت جلب رضایت و اعتماد بیشتر مشتریان گرامی، وجه فرش های سفارش داده شده در موقع تحویل دریافت می گردد. لازم به ذکر است که جهت ثبت قطعی سفارش و جلوگیری از سوء استفاده، مبلغ کمی جهت بیعانه دریافت خواهد شد.

 

فرش دستبافتگونه طرح شهرداد کرم 700 شانه با تراکم 2550 و نخ 100% اکریلیک هیت ست شده می باشد. از خصوصیات این فرش ضریب برگشت پذیری بالا(تخته نمی شود) و ثابت بودن شکل ظاهری بعد از استفاده زیاد و شست و شو می باشد. این محصول دارای استاندارد می باشد و تمام مشخصات آن در پشت فرش درج می گردد.

 

گارانتی تعویض

هرچند فرش کاشان در چند مرحله کنترل کیفیت می شود، اما جهت کاهش هر گونه نگرانی از سلامت فرش، تا 7 روز از زمان تحویل فرش کاشان می توانید آن را از لحاظ سلامت محصول و درستی طرح و رنگ سفارش داده شده بررسی نمایید و در صورت مشاهده نقص فنی، موارد را به کارشناس فرش کاشان در میان گذاشته تا بدون هیچ هزینه ای فرش برای شما تعویض گردد.

 

نکته مهم قبل از سفارش فرش: یکی از عوامل مهم در پایین بودن قیمت فرش کاشان در کارخانه نسبت به نمایشگاه ها و فروشگاه های شهری، بافت فرش به سفارش می باشد. یعنی طرح مورد نظر شما بافته می شود و ارسال می گردد و اینگونه هزینه های ماندگاری مدت محصول و انبارداری حذف میگردد. لذا قبل از ثبت سفارش از نوع طرح و رنگ مورد نظرتان اطمینان حاصل نمایید.

 

 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

فرش 700 شانه شهرداد کرم

فرش 700 شانه شهرداد کرم

فرش 700 شانه طرح شهرداد کرم با تراکم 2550 

نوشتن نقد و نظر